Creastim Reactiv

Detaje mbi produktin Ducray – Creastim Reactiv Locion Creastim Anti Hair Loss është një produkt krejtësisht origjinal që synon...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,200 ALL
Lek 6,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Creastim Reactiv

Vendor: DUCRAY

Creastim Reactiv

Lek 6,200

Vendor: DUCRAY

Creastim Reactiv

Lek 6,200

Detaje mbi produktin

Ducray – Creastim Reactiv
Locion Creastim Anti Hair Loss është një produkt krejtësisht origjinal që synon të minimizojë humbjen e përkohshme të flokëve dhe të riaktivizojë zhvillimin e flokëve. E plotësuar me biotin dhe vitaminë B5, ky locion ndryshon dëmin e shkaktuar nga ndryshimet sezonale dhe hormonale, stresi fizik dhe psikologjik dhe trajtimet agresive të flokëve. Flokët janë rregulluar në dendësinë e tyre natyrale, forcën dhe vitalitetin, sipas 84% ​​të vullnetarëve të provave klinike.Veçori të produktit:-Mosha: 20+-Fortifikon flokët, stimulon zhvillimin e flokëve-Formuluar pa parabene-Biotin, një vitaminë e tretshme në ujë që është pjesë e familjes së vitaminës B, redukton inflamacionin dhe luan një rol të rëndësishëm në shëndetin e flokëve, lëkurës dhe thonjve-Vitamina B5, e njohur edhe si acid pantothenik, mbështet gjëndrat e veshkave, gjë që ndihmon në nxitjen e zhvillimit të flokëve.

Përdorimi

Spruconi locionin kundër humbjes së flokëve 10 herë në të gjithë kokën, duke siguruar që produkti të vihet në kontakt me kokën. Masazhojeni me kujdes dhe mos e  shpëlani. Të mos përdoret shampo për dy orët në vijim. Për rezultate ideale, përdorni 3 herë në javë për 2 muaj.Përbërësit:

AQUA, ALCOHOL DENAT, HEXYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, PPG-26-BUTETH-26, ACETYL TETRAPEPTIDE-2, BIOTIN, CARAMEL, CREATINE, DEXTRAN, PARFUM, PANTHENOL, PANTOLACTONE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PYRIDOXINE HCL, TOCOPHERYL, NICOTINATE

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products