Crème de Douche Fleur d' Hibiscus

Detaje mbi produktin Klorane – Crème de Douche Fleur d' Hibiscus Xhel dushi i butë, pa sulfate...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,000 ALL
Lek 1,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Crème de Douche Fleur d' Hibiscus

Vendor: KLORANE

Crème de Douche Fleur d' Hibiscus

Lek 1,000

Vendor: KLORANE

Crème de Douche Fleur d' Hibiscus

Lek 1,000

Detaje mbi produktin

Klorane – Crème de Douche Fleur d' Hibiscus

Xhel dushi i butë, pa sulfate dhe pa sapun, Hibiscus Flower Xhel është i formuluar posaçërisht për të pastruar butësisht të gjitha llojet e lëkurës pa u tharë. E pasuruar me gjalpë ORGANIK Cupuaçu, formula e tij hidraton lëkurën në mënyrë të qëndrueshme. Në dush, tekstura e tij xhel lëshon një aromë energjike të Lules Hibiscus, për lëkurë të pastër dhe të zhdërvjellët me një gjest të vetëm. I biodegradueshëm dhe vegan, është i paketuar në një tub praktik me një kapsulë të dizenjuar eko.
Avantazhi
I formuluar me gjalpë organike Cupuaçu të pasur me acide yndyrore, xhel dushi me lule Hibiscus depoziton një shtresë të lehtë mbrojtëse në lëkurë për të ruajtur hidratimin e saj për një kohë të gjatë.
Përfitimet
- Pastrues: baza e saj e butë, formon një shkumë të lehtë dhe pastron butësisht lëkurën.
- Respekton ekuilibrin e barrieres të të gjitha llojeve të lëkurës, pasi nuk krijon ndjesi tharje.
- Energjizon: aroma e saj e luleve Hibiscus përmban nota energjike të hibiscusit, dorëzonjës dhe bozhure.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products