Crème de Douche Fleur de Cupuacu

Detaje mbi produktin Klorane – Crème de Douche Fleur de Cupuacu I butë për lëkurën, kremi i...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,000 ALL
Lek 1,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Crème de Douche Fleur de Cupuacu

Vendor: KLORANE

Crème de Douche Fleur de Cupuacu

Lek 1,000

Vendor: KLORANE

Crème de Douche Fleur de Cupuacu

Lek 1,000

Detaje mbi produktin
Klorane – Crème de Douche Fleur de Cupuacu
I butë për lëkurën, kremi i dushit me lule Cupuaçu është formuluar posaçërisht për të larë dhe ushqyer lëkurën e thatë deri në shumë të thatë. Kur filmi hidrolipidik i lekures dëmtohet, epiderma e mban ujin dobët dhe e humbet elasticitetin e saj. Klorane ka zgjedhur Cupuaçu-n për vetitë e tij unike ushqyese dhe nxjerr nga kjo arrë amazoniane një gjalpë bujar, të pasur me acide yndyrore, 1.5 herë më ushqyes se gjalpi Shea. Duke e integruar në një formulë kremoze, të pasuruar me përbërës aktivë natyralë me përfitime ushqyese, kremi i dushit ndihmon epidermën të mbajë ujin, për lëkurë të hidratuar dhe të ushqyer në mënyrë perfekte.
Avantazhi
Lëkura është e pastër, e ushqyer dhe e zbutur, në një aromë me nota qetësuese të freezisë, qumështit të pambukut dhe arrave Cupuaçu. I butë për lëkurën, kremi i dushit është eko-përgjegjës me formulën e tij të biodegradueshme.
Përfitimet
- Baza e tij e butë pastruese pa sapun, pastron lëkurën e thatë në shumë të thatë, pa irrituar.
- Ushqyes intensivisht: i pasur me gjalpë organike Cupuaçu dhe agjentë shumë ushqyes, kremi i dushit ushqen intensivisht dhe rimbush epidermën pas aplikimit.
- Relaksues: tekstura e tij kremoze dhe aromatike e shndërron dushin në një moment të vërtetë kujdesi dhe butësie.

Perdorimi:
Mund te perdoret cdo dite. Aplikoni pak sasi në të gjithë trupin. Shkumoni më pas shpëlajeni. E testuar dermatologjikisht, shpëlajeni në rast kontakti me sytë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products