Crème Soilare Monoi & Tamanu SPF30

Detaje mbi produktin Klorane – Crème Soilare Monoi & Tamanu SPF30 Krem dielli me Tamanu organike dhe...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,700
Lek 2,700
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Crème Soilare Monoi & Tamanu SPF30

Vendor: KLORANE

Crème Soilare Monoi & Tamanu SPF30

Lek 2,700

Vendor: KLORANE

Crème Soilare Monoi & Tamanu SPF30

Lek 2,700

Detaje mbi produktin

Klorane – Crème Soilare Monoi & Tamanu SPF30

Krem dielli me Tamanu organike dhe Monoï për fytyrën, kremoz dhe jo i yndyrshëm, i cili mbron lëkurën nga efektet negative te diellit.

Frymëzuar nga ritualet polineziane të kujdesit për lëkurën, kremi kundër diellit, nxjerr përfitimet e tij nga 2 përbërës aktivë natyralë: Tamanu Organike dhe Monoï. Falë filtrave të diellit që mbrojnë nga rrezet UV dhe parandalojnë fotoplakjen e lëkurës, epiderma juaj mbrohet. Kremi diellor Sublime Face është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Përfitimet
- Mbron në mënyrë efektive lëkurën e fytyrës dhe trupit nga rrezet UVB dhe UVA
- Hidraton: i pasur me përfitimet riparuese të 2 përbërësve aktivë natyralë polinezianë, Monoi dhe Organic Tamanu, hidraton epidermën duke parandaluar fotoplakjen.
- Sublime: Jo i yndyrshëm, jep shkelqim dhe jep një efekt të bukur të lëkurës, pa lënë shenja të bardha. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Tekstura: Krem
Aroma e përmbajtjes: Lule Tiare

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products