Cryo Alghae Peel Off Mask

Dermastir – Cryo Alghae Peel Off Mask Cryo-Alghae Peel Off Mask është maskë e cila ka aftësinë...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,370 ALL
Lek 1,370 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,370
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cryo Alghae Peel Off Mask

Vendor: DERMASTIR

Cryo Alghae Peel Off Mask

Lek 1,370

Vendor: DERMASTIR

Cryo Alghae Peel Off Mask

Lek 1,370

Dermastir – Cryo Alghae Peel Off Mask
Cryo-Alghae Peel Off Mask është maskë e cila ka aftësinë të përmirësojë mikroqarkullimin e gjakut në
lëkurë falë efektit të saj të ftohtë.
Maska Cryo-Alghae Peel off siguron përbërës aktivë të lëkurës, duke e lënë atë të pastër dhe të freskët.
Kjo maskë është prodhuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme që duhet të rigjenerohet.
Rigjeneron lëkurën.
Stimulon mikroqarkullimin e gjakut në lëkurë.
Efekt ftohës.
Maskë monodoze.

Veçori të produktit
Spirulina Platensis Extract: ushqen lëkurën falë përmbajtjes së saj të tetë aminoacideve thelbësore.
Është gjithashtu e pasur me proteina të nevojshme për stimulimin e qelizave. Përmban dhe një acid të
rrallë yndyror të quajtur Acid Gama-Linolenik.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products