Cs Surgical

Detaje mbi produktin Curaprox – Cs Surgical Nuk është e thjeshtë të ruhet higjena orale pas një...
Brandi: Curaprox
Gjendja: Ka gjendje
Lek 750
Lek 750
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 750
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cs Surgical

Vendor: Curaprox

Cs Surgical

Lek 750

Vendor: Curaprox

Cs Surgical

Lek 750

Detaje mbi produktin
Curaprox – Cs Surgical
Nuk është e thjeshtë të ruhet higjena orale pas një ndërhyrjeje kirugjikale në gojë. Curaprox ju vjen në
ndihmë me furçën Cs Surgical ekstra e butë.
Kjo furçë ka më shumë se 12,000 fije ultra të holla, secila me një diametër prej 0.6 mm duke bërë
ekstremisht të lehtë pastrimin emishërave të dhëmbëve dhe dhëmbët.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products