Dattier du Desert Conditioner Balm

Balsami kondicionues Klorane me hurmë të shkretëtirës 200 ml riparues dhe zbërthyes është ideal për flokë të...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,600 ALL
Lek 1,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dattier du Desert Conditioner Balm

Vendor: KLORANE

Dattier du Desert Conditioner Balm

Lek 1,600

Vendor: KLORANE

Dattier du Desert Conditioner Balm

Lek 1,600

Balsami kondicionues Klorane me hurmë të shkretëtirës 200 ml riparues dhe zbërthyes është ideal për flokë të thatë, të dëmtuar dhe të brishtë.

Ky balsam i butë dhe bujar siguron në zemër të fibrave elementët thelbësorë për ushqimin dhe rezistencën e saj. Data e shkretëtirës kombinohet këtu me një përbërës aktiv të bimëve restauruese, duke lejuar riparimin e flokëve.

Pa silikon, formula e saj zbërthehet menjëherë pa rënduar flokët. Flokët ushqehen, forcohen, janë më të zhdërvjellët dhe elastikë.

Pa paraben. I testuar dermatologjikisht.
Aplikimi:
Pastroni floket duke e shkumuar me shampon e rutines suaj.
Largoni ujin e tepert nga floket
Aplikoni nje sasi mbi pellemben e duarve dhe me pas masazhojeni mbi floke, duke shmangur rrenjen e tyre.
Mbajeni balsamin ne floke per 5- 10 minuta.
Shpelajeni me uje te vaket.
Thani floket si normalisht.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products