Dattier du desert Mask

Detaje mbi produktin Klorane – Dattier du dessert Mask Maska me një teksturë balmi riparon dhe rigjeneron...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,550
Lek 2,550
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,550
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dattier du desert Mask

Vendor: KLORANE

Dattier du desert Mask

Lek 2,550

Vendor: KLORANE

Dattier du desert Mask

Lek 2,550

Detaje mbi produktin
Klorane – Dattier du dessert Mask
Maska me një teksturë balmi riparon dhe rigjeneron flokët më të etur dhe të dëmtuar dhe i forcon ato në mënyrë të qëndrueshme pa i rënduar. Fuqia e tij kundër thyerjes siguron rezistencë ndaj fërkimit.
Perberesi Aktiv: Palma e hurmave të shkretëtirës e rritur në Afrikën Sub-Saheliane me respekt për ekosistemin dhe popullatat.

EKO-DIZAJNUAR
Formula e biodegradueshme, sipas standardit OECD 301B.

Ideale per: Flokë të thatë, të dëmtuar dhe të brishtë.
Këshilla për përdorimin
Aplikoni seksion pas seksioni në gjatësitë dhe skajet e shpëlarë dhe të tharë me peshqir.
Lëreni për 5 minuta, krehni dhe më pas shpëlajeni.
Për efekt të përmirësuar, lëreni për 20 minuta nën një peshqir të ngrohtë përpara se ta shpëlani.
Përdoret një herë në javë ose më shpesh nëse flokët janë shumë të dëmtuar.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products