Day2Day The Collagen Beauty Intense

Detaje mbi produktin Orzax – Day2Day The Collagen Beauty Intense Day2Day The Collagen Beauty Intense është një...
Brandi: Orzax
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,500 ALL
Lek 6,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Day2Day The Collagen Beauty Intense

Vendor: Orzax

Day2Day The Collagen Beauty Intense

Lek 6,500

Vendor: Orzax

Day2Day The Collagen Beauty Intense

Lek 6,500

Detaje mbi produktin
Orzax – Day2Day The Collagen Beauty Intense
Day2Day The Collagen Beauty Intense është një shtesë ushqimore që përmban 10.000 mg peptid kolagjeni, acid lipoik R-alfa, glutathione, acid hialuronik, vitamina dhe kompleks mineral. Day2Day Collagen Beauty Intense përmban kolagjen të llojit I të gjedhit. Pesha molekulare është 2kda = 2000 dalton.
Day2Day Collagen Beauty Intense nuk përmban gluten.
Produkti është në dispozicion me aromë luleshtrydhe dhe ananasi.
Day2Day The Collagen Beauty Intense u dha çmimi i medaljes së artë nga American Food Awards për shijen e tij të shijshme.
Day2Day The Collagen Beauty Intense nuk përmban sheqer të shtuar.

Veçori të produktit
-Vitamina C kontribuon në formimin e kolagjenit i cili është i domosdoshëm për funksionimin normal të lëkurës.
-Biotina kontribuon në mbrojtjen e flokëve dhe lëkurës normale.
-Zinku kontribuon në mbrojtjen e flokëve, thonjve dhe lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products