Deelpy Moisturizing face cream

Detaje mbi produktin Pharmaceris – Deelpy Moisturizing face cream Krem per kujdesin e perditshem te lekures teper...
Brandi: Pharmaceris
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,792
Lek 2,792
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,792
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Deelpy Moisturizing face cream

Vendor: Pharmaceris

Deelpy Moisturizing face cream

Lek 2,792

Vendor: Pharmaceris

Deelpy Moisturizing face cream

Lek 2,792

Detaje mbi produktin

Pharmaceris – Deelpy Moisturizing face cream

Krem per kujdesin e perditshem te lekures teper te ndjeshme, te prirur ndaj alergjive, me prirje per dehidrim dhe tharje.
Kremi hidraton, zbut dhe rikthen butësinë dhe elasticitetin e lëkurës për një kohë të gjatë. Substancat e zgjedhura hidratuese dhe ushqyese (algat jeshile, Glucam, ekstrakti i barit aziatik, dylli i ullirit) forcojnë shtresën hidro-lipidike të lëkurës. Ata mbrojnë në mënyrë efektive kundër dehidrimit dhe tharjes së epidermës si rezultat i faktorëve të jashtëm të pafavorshëm.
Filtrat e përfshirë UV mbrojnë lëkurën nga fotoplakja. Leukine-Barrier ; kanë për qëllim rregullimin e sistemit imunitar të lëkurës dhe qetësimin e irritimeve. Ato stimulojnë rritjen e mikroflorës mbrojtëse, fiziologjike të epidermës, duke reduktuar mbindjeshmërinë e lëkurës. Parandalon në mënyrë aktive irritimin, skuqjen, kruajtjen dhe djegien, duke kontribuar në pamjen dhe gjendjen e shëndetshme të lëkurës.

PËRBËRËSIT
• Formula Immuno-Prebiotic
qetëson irritimet dhe redukton mbindjeshmërinë e lëkurës.
• Bari aziatik
- një substancë hidratuese afatgjatë.
• Algat e gjelbra
mbështesin ngushtësinë ndërqelizore dhe stimulojnë prodhimin e lipideve mbrojtëse të lëkurës, hidraton dhe zbut, duke reduktuar vrazhdësinë e epidermës.
• Dylli i ullirit
është një zbutës i butë që ushqen dhe hidraton lëkurën.
• Glucam®
lidh në mënyrë perfekte dhe ruan ujin në epidermë për një kohë të gjatë, duke siguruar hidratim afatgjatë. Zbut dhe rikthen qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e humbur të lëkurës.
SI TË PËRDORET
• Pastroni lëkurën e fytyrës me produktet dhe më pas shpërndajeni kremin.
• Përdoreni çdo ditë sipas nevojës. Kremi me teksturë të lehtë dhe jo të yndyrshme përthithet shpejt, nuk bllokon poret dhe nuk shkakton pika të zeza.
• Është një bazë e shkëlqyer make-up.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products