Defence Mask Instant Pure

Lëkura mikse dhe e yndyrshme tenton te duket e papastër. Bionike Defence Mask Instant Pure është një...
Brandi: BIONIKE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,750 ALL
Lek 1,750 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,750
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Defence Mask Instant Pure

Vendor: BIONIKE

Defence Mask Instant Pure

Lek 1,750

Vendor: BIONIKE

Defence Mask Instant Pure

Lek 1,750

Lëkura mikse dhe e yndyrshme tenton te duket e papastër. Bionike Defence Mask Instant Pure është një maskë me përqendrim të lartë të argjiles dhe karbonit të bambusë. Maskë me shpëlarje e cila ka veti sebo-përthithëse duke luftuar në këtë mënyrë yndyrën e tepërt dhe zvogëlon poret e hapura. Pas përdorimit lëkura është e lëmuar, e pastër dhe me efektin mat. Kjo maske përmban:
Miks argjilash (jeshile, të kuqe dhe të bardhë): përthithin papastërtitë e tepërta të lëkurës
Karbon bambuje: karbon bimore me veti të shkëlqyera përthithëse të yndyrës
Ekstrakt bredhi: i pasur me Lignani, polifenole me efekt antibakterial dhe antioksidant
Ekstrakt Shtalbes (Spirea ulmaria): ekuilibron yndyrën, pastron lëkurën duke parandaluar imperfeksionet. Ka efekt astringjent.
Pa konservues.
Pa gluten.
Pa parfum. Testuar për Nikel, Krom, Kobalt.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products