Delicious Lotion High Protection SPF 30

Detaje mbi produktin Nuxe – Delicious Lotion High Protection SPF 30 Ky krem dielli nga Nuxe është...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,400
Lek 3,400
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Delicious Lotion High Protection SPF 30

Vendor: NUXE

Delicious Lotion High Protection SPF 30

Lek 3,400

Vendor: NUXE

Delicious Lotion High Protection SPF 30

Lek 3,400

Detaje mbi produktin
Nuxe – Delicious Lotion High Protection SPF 30
Ky krem dielli nga Nuxe është krem i cili mbron lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme të diellit dhe plakjes së parakohshme të lëkurës.
Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.
Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme.
Hidraton lëkurën.
Qetëson lëkurën.
Përthithet lehtë nga lëkura.
Uniformizon lëkurën.
Parandalon formimin e njollave të errëta në lëkurë.
64% e përbërësve janë me origjinë natyrore.
Pa paraben.
Veçori të produktit
Ekstraktet natyrore të orizit, Rozmarinës dhe Vitaminës E: të njohura për vetitë e tyre antioksiduese. Mbrojnë qelizat e lëkurës. Reduktojnë plakjen e parakohshme.
Ekstrakti i lulës Kau Pe: është e njohur për efektet e saj qetësuese në lëkurë.
Ekstrakti Hyacinth: parandalon dehidratimin e lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products