Dermabsolu Comforting Night Balm

Detaje mbi produktinAVENE - Dermabsolu Comforting Night BalmAvène Dermabsolu Comforting Night Balm është një balsam kremoz nate që...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,000 ALL
Lek 6,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dermabsolu Comforting Night Balm

Vendor: AVENE

Dermabsolu Comforting Night Balm

Lek 6,000

Vendor: AVENE

Dermabsolu Comforting Night Balm

Lek 6,000

Detaje mbi
produktinAVENE - Dermabsolu Comforting Night BalmAvène Dermabsolu Comforting Night Balm është një balsam kremoz nate që rimbush lëkurën dhe rimodelon konturet e fytyrës, për një çehre të shndritshme dhe të shëndoshë. Ky kombinim unik i përbërësve të patentuar vepron për të përmirësuar dukshëm lëkurën pasi ajo fillon të humbasë qëndrueshmërinë dhe densitetin. Kombinimi i polifenoleve të vaniljes, revitenol dhe glikoleol ridenson dhe forcon ngjyrën, duke ruajtur konturet natyrale të fytyrës, ndërsa Uji Termal Avène qetëson dhe rehaton lëkurën. Në mëngjes menjëherë pas aplikimit, çehrja është dukshëm e freskët dhe rrezatuese. Pas dy muajsh, lëkura është 97.5% më e ndritshme dhe ndihet dukshëm më e rehatshme.Veçori të
produktit-Për lëkurë me tendencë plakjeje, humbje të qëndrueshmërisë, e densitetit-Koha e aplikimit: në mbrëmje-Mosha: 30+-Freskon lëkurën gjatë natës, rikthen densitetin e lëkurës dhe konturet e saj-Forcon qelizat në mënyrë që të ruajë vëllimin e fytyrës, rikthen elasticitetin dhe rehatinë në lëkurë, ndriçon ngjyrën, jep një ndjenjë rehati, hidraton deri në 24 orë, jo komedogjene-Formuluar pa: parfum, parabenë-Polifenolet e vaniljes fuqizojnë veprimin e acidit hialuronik, duke e ridensifikuar lëkurën dhe duke i dhënë asaj një pamje më të plotë dhe të përforcuar-Revinetol ristrukturon qelizat e lëkurës-Glikoleoli, një pararendës esencial i lipideve, rikthen elasticitetin dhe rehatinë në lëkurë, duke ringjallur metabolizmin natyral të lipideve të lëkurës-Uji Termal i Burimeve Avène ka një përbërje unike, të pasur dhe të qëndrueshme, që e bën atë veçanërisht të përshtatshëm për të qetësuar, zbutur dhe qetësuar lëkurën e brishtë dhe/ose të ndjeshme

PërdorimiAplikoni Avène Dermabsolu Comforting Night Balm në mbrëmje në lëkurën e pastruar të fytyrës, qafës dhe dekoltesë. Shmangni kontaktin me sytë.Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. COCO-CAPRYLATE/CAPRATE. GLYCERIN. BUTYROSPERMUM PARKII /SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER). METHYL GLUCETH-20. DIMETHICONE. BEHENYL ALCOHOL. OCTYLDODECANOL. CETEARYL ALCOHOL. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. GLYCERYL LINOLEATE. ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE. AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER. BAKUCHIOL. SIMMONDSIA CHINESIS (JOJOBA) SEED OIL (SIMMONDSIA CHINESIS SEED OIL). BENZOIC ACID. CAPRYLYL GLYCOL. CETEARYL GLUCOSIDE. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM) GLYCERYL LINOLENATE. GLYCERYL OLEATE. GLYCERYL PALMITATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL). HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL) HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE. PROPYLENE GLYCOL SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE VANILLA TAHITENSIS FRUIT EXTRACT. WATER (AQUA).

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products