DermAbsolu Defining Day Cream

Detaje mbi produktinAVENE - DermAbsolu Defining Day CreamNjë krem me një teksturë prej kadifeje që ridenson lëkurën dhe...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,000 ALL
Lek 6,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
DermAbsolu Defining Day Cream

Vendor: AVENE

DermAbsolu Defining Day Cream

Lek 6,000

Vendor: AVENE

DermAbsolu Defining Day Cream

Lek 6,000

Detaje mbi
produktinAVENE - DermAbsolu Defining Day CreamNjë krem me një teksturë prej kadifeje që ridenson lëkurën dhe riskullon dukshëm konturet e fytyrës për një lëkurë të shndritshme, të ngopur, që shkëlqen me vitalitet. Ideale për llojet e lëkurës së pjekur të prirur për rënie dhe humbje të densitetit.Veçori të
produktit-ndihmon lëkurën të përballet me shenjat e dukshme të plakjes-kombinimi unik të përbërësve kundër plakjes -Polifenolet e vaniljes që stimulojnë prodhimin e acidit hialuronik, ofrojnë vëllim dhe dendësi në lëkurë
-Sytenol që rindërton qelizën
Glikololi, një molekulë pararendëse e acideve yndyrore esenciale
-I pasur me ujë termal Avene me veti qetësuese dhe antiirrituese-Ky krem është i përshtatshëm për çdo lloj lëkure të ndjeshme

PërdorimiAplikoni një sasi të mjaftueshme kremi në mëngjes në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekolte duke shmangur zonën e syve.Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). PENTAERYTHRITYL TRACAPRYLATE/TETRACAPRATE. GLYCERIN. COCO-CAPRYLATE/CAPRATE. TRIBEHENIN PEG-20 ESTERS. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER). METHYL GLUCETH-20. DIMETHICONE. GLYCERYL LINOLEATE. BAKUCHIOL. BEHENYL ALCOHOL. BIS-PEG-12 DIMETHICONE BEESWAX. POLYMETHYL METHACRYLATE. SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL (SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL). BEHENIC ACID. BENZOIC ACID. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CAPRYLYL GLYCOL. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL LINOLENATE. GLYCERYL OLEATE. GLYCERYL PALMITATE. GLYCERYL STEARATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL). HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). HYDROGENATED POLYISOBUTENE. HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. MICA. PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER. PROPYLENE GLYCOL. SILICA. SODIUM HYDROXIDE. SODIUM STEAROYL GLUTAMATE. SORBITAN ISOSTEARATE. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. TRIBEHENIN. VANILLA TAHITENSIS FRUIT EXTRACT WATER (AQUA)

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products