Dermabsolu Recontouring Serum

Detaje mbi produktinAVENE -  Dermabsolu Recontouring SerumSerum rikonturues Avène Dermabsolu është një serum shumë i koncentruar që ndihmon...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,600 ALL
Lek 6,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dermabsolu Recontouring Serum

Vendor: AVENE

Dermabsolu Recontouring Serum

Lek 6,600

Vendor: AVENE

Dermabsolu Recontouring Serum

Lek 6,600

Detaje mbi produktinAVENE -  Dermabsolu Recontouring SerumSerum rikonturues Avène Dermabsolu është një serum shumë i koncentruar që ndihmon lëkurën në luftën kundër shenjave të plakjes së lëkurës si humbja e qëndrueshmërisë dhe densitetit. Ky kombinim unik i përbërësve të patentuar vepron për të përmirësuar dukshëm lëkurën pasi ajo fillon të humbasë qëndrueshmërinë dhe densitetin. Pas aplikimit, lëkura ndihet thellësisht e hidratuar; pas dy muajsh, lëkura ka rifituar pamjen e saj të ndritshme dhe ndihet 85% më e rigjallëruar.Veçoritë e produktit-Për lëkurë të maturuar, me tendencë të humbjes së qëndrueshmërisë e densitetit-Koha e aplikimit: mëngjes dhe/ose mbrëmje-Mosha: 30+-Rikthen densitetin e lëkurës dhe konturet e saj, forcon qelizat e lëkurës për të ruajtur volumin e fytyrës, rikthen elasticitetin dhe rehatinë në lëkurë-Ndriçon ngjyrën, ofron një ndjenjë rehati, tekstura jo e yndyrshme përthithet lehtësisht, jo komedogjene-Formuluar pa: parabene-Polifenolet e vaniljes fuqizojnë veprimin e acidit hialuronik, duke e ridensifikuar lëkurën dhe duke i dhënë asaj një pamje më të plotë dhe të përforcuar-Sytenol, një agjent i fuqishëm për ristrukturimin e qelizave, forcon qelizat e lëkurës dhe ndihmon në ruajtjen e vëllimit të fytyrësGlikoleoli, një pararendës esencial i lipideve, rikthen elasticitetin dhe rehatinë në lëkurë, duke ringjallur metabolizmin natyral të lipideve të lëkurësUji Termal i Burimeve Avène ka një përbërje unike, të pasur dhe të qëndrueshme, që e bën atë veçanërisht të përshtatshëm për të qetësuar, zbutur dhe qetësuar lëkurën e brishtë dhe/ose të ndjeshme.
PërdorimiShkundni para përdorimit. Aplikoni disa pika të serumit rikonturues Avène Dermabsolu në lëkurën e pastruar të fytyrës, qafës dhe dekoltesë përpara çdo trajtimi tjetër. Shmangni kontaktin me sytë.PërbërësitAVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. METHYL GLUCETH-20. COCO-CAPRYLATE/CAPRATE. DIMETHICONE. BAKUCHIOL. GLYCERYL LINOLEATE. SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL (SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL). 1.2-HEXANEDIOL. CAPRILYL GLYCOL. CETYL ALCOHOL. FRAGRANCE (PARFU,). GLYCERYL LINOLENATE. GLYCERYL OLEATE. GLYCERYL PALMITATE. GLYCERYL STEARATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL). HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). HYDROGENATED POLYISOBUTENE. HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. LACTIC ACID. MICA PALMTIC ACID. PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM STEAROYL GLUTAMATE. SORBITAN ISOSTEARATE. STEARIC ACID. TITANIUM DIOXIDE (CI77891). TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSE. TROPOLONE. VANILLA TAHITENSIS FRUIT EXTRACT. WATER (AQUA).

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products