Detox Dry Shampoo with Aquatic Mint

Detaje mbi produktin Klorane – Detox Dry Shampoo with Aquatic Mint Ky shampo i thatë nga Klorane...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 800 ALL
Lek 800 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Detox Dry Shampoo with Aquatic Mint

Vendor: KLORANE

Detox Dry Shampoo with Aquatic Mint

Lek 800

Vendor: KLORANE

Detox Dry Shampoo with Aquatic Mint

Lek 800

Detaje mbi produktin
Klorane – Detox Dry Shampoo with Aquatic Mint
Ky shampo i thatë nga Klorane me bazë bimore heq papastërtitë nga lëkura e kokës, thith shpejt yndyrën e tepërt dhe freskon flokët e djersitur në pak minuta.
Pastron flokët dhe largon papastërtitë nga skalpi i kokës.
Përthith yndyrën e tepërt nga flokët.
Rifreskon flokët në vetëm pak minuta.
Nuk lë shenja të bardha në flokë.
Me aromë të freskët të nenexhikut.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar klinikisht.
Ky produkt është provuar tek flokët e 82 femrave. Pas përdorimit të këtij produkti 90% prej tyre thanë se pas përdorimit të këtij produkti flokët e tyre ishin më të freskëta.
Veçori të produktit
Nenexhiku: ndihmon për të detoksifikuar dhe pastruar flokët dhe skalpin e kokës.
Pudër ultra absorbuese: përthith yndyrën e tepërt të flokëve.
Menteja dhe vajrat esencial: freskojnë skalpin e kokës.
Përdorimi
Tundeni produktin para aplikimit. Spërkateni produktin në flokë kryesisht në rrënjët e flokëve. Lëreni të veproj përreth 2 minuta dhe më ps përhapeni në flokë me duar ose me anë të një krëhëri. Pa shpëlarje.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products