Dexyane MeD Repair Cream

Detaje mbi produktin Ducray - Dexyane MeD Repair CreamKremi Riparues Ducray Dexyane MeD është një krem ​​për fytyrën,...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,900 ALL
Lek 1,900 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dexyane MeD Repair Cream

Vendor: DUCRAY

Dexyane MeD Repair Cream

Lek 1,900

Vendor: DUCRAY

Dexyane MeD Repair Cream

Lek 1,900

Detaje mbi produktin

Ducray - Dexyane MeD Repair CreamKremi Riparues Ducray Dexyane MeD është një krem ​​për fytyrën, duart dhe trupin e rekomanduar për trajtimin e ekzemës atopike, kontaktit dhe kronike. Ky krem ​​i testuar dermatologjikisht është i përshtatshëm për llojet e lëkurës së thatë deri në shumë të thatë, pasi rikthen barrierën e lëkurës dhe korrigjon nivelet e lagështisë, zbut kruajtjen dhe inflamacionin dhe mbron lëkurën, duke nxitur një ndjesi të përgjithshme të rehatisë dhe mirëqenies.Veçoritë e produktit-qetëson irritimin, riparon lëkurën e thatë dhe të dëmtuar-Formuluar pa: kortizon, parfum, parabene-Hidroksidecina, një përbërës i ri që rrjedh nga pelte mbretërore, përmban veti anti-inflamatore që reduktojnë inflamacionin-Enoksoloni, i njohur gjithashtu si acid beta-glicirretinik, ndihmon në qetësimin e lëkurës dhe minimizimin e shenjave të sensibilizimit.
Përdorimi

Masazhoni kremin riparues Ducray Dexyane MeD mbi lezionet inflamatore të ekzemës. Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna ose gjidhënëse.PërbërësitWATER (AQUA). GLYCERIN. CAPRYLIC/- CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYRO- SPERMUM PARKII BUTTER). PROPYLENE GLYCOL. BEESWAX (CERA ALBA), GLYCERYL STEARATE. PEG-IOO STEARATE. IO-HYDROXYDECENOIC ACI) CAPRYLYL GLYCOL. CETYL ALCOHOL, CITRIC ACID DISODIUM EDTA. GLYCYRRHETINIC ACIDO GUANIDINE CARBONATE. POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. SCLEROTIUM GUM. SORBITAN ISOSTEARATE. "

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products