Diaseptyl Spray

Detaje mbi produktin Ducray - Diaseptyl SprayDucray Diaseptyl Spray është një spray antiseptik i krijuar posaçërisht për t'u...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,200 ALL
Lek 1,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Diaseptyl Spray

Vendor: DUCRAY

Diaseptyl Spray

Lek 1,200

Vendor: DUCRAY

Diaseptyl Spray

Lek 1,200

Detaje mbi produktin

Ducray - Diaseptyl SprayDucray Diaseptyl Spray është një spray antiseptik i krijuar posaçërisht për t'u përdorur sipërfaqe të lëkurës për gërvishtjet ose pickimet e insekteve. Duke përdorur vetitë antibakteriale të klorheksidinës, një dezinfektues dhe antiseptik që është efektiv kundër një game të gjerë mikroorganizmash, ky solucion pastron lëkurën lehtësisht dhe në çast, pa shkaktuar dhimbje apo dëmtime të mëtejshme në lëkurë. Formula e testuar dermatologjikisht është e përshtatshme për bebe, fëmijë dhe të rritur, për shkak të përbërjes së saj të thjeshtë dhe të toleruar mirë, e cila është pa alkool, ngjyrues.Veçoritë e produktit-pastron dhe dezinfekton lëkurën-parandalon infeksionin-Formuluar pa: alkool, ngjyrues-Klorheksidina, e njohur edhe si glukonat klorheksidine, është një dezinfektues dhe antiseptik që është efektiv kundër një sërë mikroorganizmash
Përdorimi

Aplikoni Ducray Diaseptyl Spray direkt mbi plagë. Zona mund të mbrohet me garzë nëse dëshironi.PërbërësitWATER (AQUA). GLYCERIN. CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE. DECYL GLUCOSIDE. TRIETHANOLAMINE

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products