Digital Easy Thermometer 2in1 0m+

Detaje mbi produktin Chicco – Digital Easy Thermometer 2in1 0m+ Digital Easy Thermometer 2in1 0m+ është një...
Brandi: CHICCO
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,980 ALL
Lek 1,980 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,980
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Digital Easy Thermometer 2in1 0m+

Vendor: CHICCO

Digital Easy Thermometer 2in1 0m+

Lek 1,980

Vendor: CHICCO

Digital Easy Thermometer 2in1 0m+

Lek 1,980

Detaje mbi produktin
Chicco – Digital Easy Thermometer 2in1 0m+
Digital Easy Thermometer 2in1 0m+ është një termometër pediatrik për matjen e temperaturës me një saktësi +/- 0.1 ° C në dy mënyra:
Në mënyrë rektale në vetëm 15 sekonda me një sondë të shkurtër dhe fleksibël.
Në mënyrë aksilare në vetëm 60 sekonda falë formës së saj anatomike për pozicionim të saktë.
Ai ruan rezultatin e fundit të matjes dhe sensorët e tij tregojnë temperaturën në ° C dhe ° F.
Ai lëshon një sinjal në rast ethe.
Forma e tij ergonomike lejon një matje të saktë dhe të rehatshme.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products