Dioptiride Wrinkle Correction Filling Cream

Detaje mbi produktinLIERAC - Dioptiride Wrinkle Correction Filling CreamKremi mbushës për korrigjimin e rrudhave Lierac Dioptiride rikthen fleksibilitetin...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,990 ALL
Lek 2,990 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,990
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dioptiride Wrinkle Correction Filling Cream

Vendor: LIERAC

Dioptiride Wrinkle Correction Filling Cream

Lek 2,990

Vendor: LIERAC

Dioptiride Wrinkle Correction Filling Cream

Lek 2,990

Detaje mbi produktinLIERAC - Dioptiride Wrinkle Correction Filling CreamKremi mbushës për korrigjimin e rrudhave Lierac Dioptiride rikthen fleksibilitetin e lëkurës poshtë syve duke rritur nivelin e sintezës së fibrave të indit lidhës (kolagjenit dhe elastinës). Lëvizjet e përsëritura të qepallave dhe faktorët e pafavorshëm mjedisor e bëjnë konturin e syrit të ekspozuar ndaj shfaqjes së hershme të rrudhave. Përveç kësaj, problemi i rrudhave poshtë syve mund të shoqërohet me tharje lokale të lëkurës. Ky krem ​​për sytë redukton dukshmërinë e rrudhave, përmirëson elasticitetin dhe hidraton dhe mbron lëkurën poshtë syve nga efektet e dëmshme të faktorëve të jashtëm. Tekstura kremoze zvogëlon këmbët e gjelit dhe e bën lëkurën të duket më e re. Tani me peptide inovative kundër plakjes që mbrojnë nga efektet e dëmshme të dritës blu - mbron nga stresi oksidativ dhe plakja e parakohshme.Veçoritë e produktit-zvogëlon shfaqjen e rrudhave dhe linjave të imta-mbron zonën delikate të numrit të syve nga efektet oksiduese të dritës blu-Formuluar pa: parfum, parabenë-Hyalu 2 vepron në rrudhat dhe linjat e holla të shkaktuara nga dehidratimi, duke rihidratuar dhe rimbushur lëkurën-Hexapeptide Botulic-Like e ngjashme me Botox-in zbut rrudhat dinamike, të njohura gjithashtu si rrudha shprehëse, duke penguar veprimin e neurotransmetuesve të përfshirë në tkurrjen e muskujve-Një përzierje e mantelit të zonjës (Alchemilla Vulgaris), dredhkës dhe bishtit të kalit përmirëson pamjen e rrudhave të thella, duke riparuar indin e lëkurës-Peptidet kundër dritës blu mbrojnë nga dëmtimi i qelizave peri-okulare.
Përdorimi
Aplikoni kremin mbushës korrigjues të rrudhave Lierac Dioptiride në zonën poshtë vetullës, duke e masazhuar butësisht në tempull. Përsëriteni në qepallën e poshtme, duke masazhuar nga këndi i brendshëm deri në zonën e shfaqjes së këmbëve të sorrës. Vazhdoni trajtimin intensiv për 1 muaj.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products