Disinfectant Multi Purpose

Detaje mbi produktin Chicco – Disinfectant Multi Purpose Disinfectant Multi Purpose nga Chicco është lëng dezinfektues, efektiv...
Brandi: CHICCO
Gjendja: Ka gjendje
Lek 590 ALL
Lek 590 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 590
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Disinfectant Multi Purpose

Vendor: CHICCO

Disinfectant Multi Purpose

Lek 590

Vendor: CHICCO

Disinfectant Multi Purpose

Lek 590

Detaje mbi produktin
Chicco – Disinfectant Multi Purpose
Disinfectant Multi Purpose nga Chicco është lëng dezinfektues, efektiv kundër baktereve dhe kërpudhave, për dekontaminimin e gjithçkaje që bie në kontakt me foshnjën si ato metalike ashtu edhe ato plastike.
Ky produkt i përsosur nga Chicco dezinfekton të gjitha shishet e ushqimit, biberonët, lodrat e fëmijëve si dhe kruajtëset e dhëmbëve për fëmijë.
Efektive kundër baktereve dhe kërpudhave, për dekontaminimin mikrob të frutave dhe perimeve.
Përdorimi
Për pastrimin e frutave dhe perimeve të merret një tapë ( në dozën 2) nga detergjenti në një litër ujë. Lëreni të veproj përreth 30 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Për pastrimin e biberonave të merret një tapë (në dozën 1) në një litër ujë. Lëreni të veproj përreth 60 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Kujdes: Mund të shkaktoj irritim nëse bie në kontakt me lëkurën dhe sytë. Mbajeni larg fëmijëve.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products