Double Cleanser Gel Lotion

Detaje mbi produktin LIERAC - Double Cleanser Gel Lotion 200mLKy locion në trajtë xheli finalizon pastrimin e dyfishtë dhe...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,500 ALL
Lek 2,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Double Cleanser Gel Lotion

Vendor: LIERAC

Double Cleanser Gel Lotion

Lek 2,500

Vendor: LIERAC

Double Cleanser Gel Lotion

Lek 2,500

Detaje mbi produktin

LIERAC - Double Cleanser Gel Lotion 200mLKy locion në trajtë xheli finalizon pastrimin e dyfishtë dhe redukton pamjen e poreve. I frymëzuar nga teknika estetike e pastrimit jonik, ai maksimizon efektivitetin e pastruesve të dyfishtë:
– Finalizon pastrimin
- Falë efektit të tij astringent, zvogëlon pamjen e poreve. Një teksturë xhel aktive që kthehet në ujë për efekt të dyfishtë.

Veçoritë e produktit -Aromë jaseminit, lule zambak uji dhe gardiania e bardhë-Zvogëlon pamjen e poreve-Për të gjitha llojet e lëkurës.
Përdorimi
Aplikojeni me një tampon pambuku. Pa shpëlarje.
PërbërësitAQUA / WATER / EAU. PROPANEDIOL. AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER. PHENOXYETHANOL. CHLORPHENESIN. GLYCERIN. PROPYLENE GLYCOL. PERFUME / FRAGRANCE. TETRASODIUM EDTA. TROMETHAMINE. GLYCOLIC ACID. MALIC ACID. LACTIC ACID. SODIUM DILAURAMIDOGLUTAMIDE LYSINE. SODIUM HYALURONATE. POTASSIUM SORBATE. EUPHRASIA OFFICINALIS EXTRACT. PINEAPPLE SATIVUS (PINEAPPLE) FRUIT EXTRACT. CARICA PAPAYA (PAPAYA) FRUIT EXTRACT. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT. 1276B

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products