Double Wear Light

Tashmë produktet mat kanë një qasje tjetër, janë tepër të dëshiruara. Double Wear Light vjen në versionin...
Brandi: ESTEE LAUDER
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,580 ALL
Lek 5,580 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,580
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Double Wear Light

Vendor: ESTEE LAUDER

Double Wear Light

Lek 5,580

Vendor: ESTEE LAUDER

Double Wear Light

Lek 5,580

Tashmë produktet mat kanë një qasje tjetër, janë tepër të dëshiruara. Double Wear Light vjen në versionin mat të rimodeluar në disa tone ku secili mund të gjej veten. Përhapet me lehtësi, qëndron në fytyrë për 24 orë, nuk do të stepeni para kamerës, do të ndiheni gjithmonë gati për të shkrepur foto. Formula është testuar dhe ka reultuar rezistente ndaj djersitjeve, lagështisë, ndryshimeve të motit dhe ujit. Zbeh dhe redukton pamjen e poreve por nuk i bllokon ato, si dhe mbulon impersefksionet e fytyrës.Me teksturën e lehtë me përmbajtje të lartë të acidit hialuronik ju bën ta ndiheni rehat me lëkurën tuaj, njëkohësisht kontrollon edhe sasinë e yndyrës në lëkurë. Do të ndiheni mirë me lëkurën tuaj të freskët me pamje natyrale e pa shkëlqim. Ngjyra qëndron e njëjtë për 24 orë. Si të gjej tonin e duhur për lëkurën time? Janë tre kategori bazë nuancash: Cool, Neutral, Warm. Nuanca cool përfshin llojin e lëkurës që ka një ton në rozë, të trëndafiltë e që është shumë sensitive ndaj diellit dhe digjen shpejt. Nuanca neutrale përfshin llojin e lëkurës me tone më të forta as shumë e trëndafiltë e as nuancë rëre, të artë.Nuanca warm përfshin llojin e lëkurës me ngjyrë rëre, të artë ose ulliri, që nxihet shoejt nga rrezet e diellit.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products