Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation

Pudër shumëpërdorimshe me mbulim të plotë. Përdoreni si fondatinë ose mbi të. Qëndron gjatë në lëkurë pa...
Brandi: ESTEE LAUDER
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,000 ALL
Lek 6,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation

Vendor: ESTEE LAUDER

Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation

Lek 6,000

Vendor: ESTEE LAUDER

Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation

Lek 6,000

Pudër shumëpërdorimshe me mbulim të plotë. Përdoreni si fondatinë ose mbi të. Qëndron gjatë në lëkurë pa dallim nëse e aplikoni ditën apo në mbrëmje. Kjo formulë e gjithanshme është e butë si mëndafshi, e lehtë dhe perfekte. Kontrollon yndyrën dhe shkëlqimin e tepërt në lëkurë. Nuk ndryshon ngjyrë pas aplikimit Perfeksiono pamjen me përdormin e aplikuesit të dyanshëm.Përdorni sfungjerin për të realizuar mbulim të plotë ose pjesën e butë për mbulim më të lehtë.Për të arritur mbulim të plotë lageni më parë aplikuesin. Si të gjej tonin e duhur për lëkurën time? Janë tre kategori bazë nuancash: Cool, Neutral, Warm. Nuanca cool përfshin llojin e lëkurës që ka një ton në rozë, të trëndafiltë e që është shumë sensitive ndaj diellit dhe digjen shpejt. Nuanca neutrale përfshin llojin e lëkurës me tone më të forta as shumë e trëndafiltë e as nuancë rëre, të artë.Nuanca warm përfshin llojin e lëkurës me ngjyrë rëre, të artë ose ulliri, që nxihet shoejt nga rrezet e diellit.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products