Dramatically different moisturizing gel with pump

Clinique – Dramatically different moisturizing gel with pump Dramatically different moisturizing gel ëith pump është hidratuesi i...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Mungesë
Lek 6,210 ALL
Lek 6,210 ALL
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,210
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dramatically different moisturizing gel with pump

Vendor: CLINIQUE

Dramatically different moisturizing gel with pump

Lek 6,210

Vendor: CLINIQUE

Dramatically different moisturizing gel with pump

Lek 6,210

Clinique – Dramatically different moisturizing gel with pump
Dramatically different moisturizing gel ëith pump është hidratuesi i fytyrës pa vaj i rekomanduar nga dermatologët. Zbut, qetëson dhe përmirëson lëkurën. Ky xhel i jep lëkurës tuaj shkëlqim.
I siguron lëkurës deri në 8 orë hidratim.
Përthithet shpejtë nga lëkura.
Qetëson lëkurën e yndyrshme.
Përmban ekstrakt nga farat e lulediellit, ekstrakt nga farat e elbit dhe ekstakt kastraveci të cilët ndihmonjnë në forcimin e barrierës së lëkurës, përmirësojnë dhe ruan nivelin e hidratimit të lëkurës. Acidi Hialuronik vepron si hidratues natyral i lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products