Dropper - Anti-Oxidant Serum

Radikalet e lira janë motivi pse lëkura jonë plaket. Ky serum është një trajtim anti-oksidues i cili...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,701 ALL
Lek 6,701 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,701
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dropper - Anti-Oxidant Serum

Vendor: DERMASTIR

Dropper - Anti-Oxidant Serum

Lek 6,701

Vendor: DERMASTIR

Dropper - Anti-Oxidant Serum

Lek 6,701

Radikalet e lira janë motivi pse lëkura jonë plaket. Ky serum është një trajtim anti-oksidues i cili ofron një mbrojtje te avancuar kundër faktoreve të ndryshëm mjedisor dhe radikaleve të lira.
Përveç vetive të tij anti-oksiduese serumi ka dhe veti të korrigjoje dëmet ekzistuese të lëkurës. ato të sipërfaqes, por edhe me të thella të saj.
Serumi Dermastir Anti-Oxidant vepron edhe kundër rrezeve të diellit UVA/UVB. Stimulon kolagjenin, në këtë mënyrë zbehen dhe shenjat e plakjes së lëkurës.
Bën të mundur rinovimin qelizor dhe gjithashtu ul hiperpigmentimin e lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products