Dry shampo Lin

Detaje mbi produktin Klorane – Dry shampo Lin Shampo e thatë , me fuqi bimore është e...
Brandi: KLORANE
Availability: In Stock
Lek 800
Lek 800
Please hurry! Only 5 left in stock
Subtotal: Lek 800
10 customers are viewing this product

Free Shipping

Free standard shipping on orders over $99

Estimated to be delivered on 12/01/2022 - 15/10/2022.

Free Returns

Learn More.

Covid-19 Shipping Delay Notice

Dry shampo Lin

Dry shampo Lin

Lek 800

Dry shampo Lin

Lek 800

Detaje mbi produktin
Klorane – Dry shampo Lin
Shampo e thatë , me fuqi bimore është e pasuruar me 100% Lir Organik, për të siguruar volum natyrshëm qe nga rrënjët. Një formulë e paparë, e pastër, që është vërtetuar se shton volum afatgjatë deri në 8 orë. I nxitur nga një kombinim unik i fibrave të lirit dhe pluhurave shumë absorbues dhe teksturues, kjo shampo e thatë pastron flokët pa ujë në vetëm 2 minuta. Nuk le mbetje te bardha dhe perdoret nga cdo tip floku qe ka nevoje per volum.
Përfitimet
• Provuar për të shtuar volum afatgjatë deri në 8 orë*. I nxitur nga një kombinim unik i fibrave të lirit dhe pluhurave shumë absorbues dhe teksturues, kjo shampo e thatë pastron flokët pa ujë në vetëm 2 minuta.
• Duke dhënë një përfundim të padukshëm pa mbetje të bardha, ky volumizues është miku më i mirë flokeve tuaj
• Formulë e pastër pa silikone, sulfate dhe parabene. Eko-dizenjuar në kanaçe 100% të riciklueshme.

Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Comodous:
Comodous in tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Drostique Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellentesque Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Cosmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Related Products

Recently Viewed Products