Dry Shampoo with Nettle

Klorane – Dry Shampoo with NettleShampo e thatë e patentuar nga Klorane thith vajin e tepërt nga...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 800 ALL
Lek 800 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 50 ML
Subtotal: Lek 800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dry Shampoo with Nettle

Vendor: KLORANE

Dry Shampoo with Nettle

Lek 800

Vendor: KLORANE

Dry Shampoo with Nettle

Lek 800
Size: 50 ML

Klorane – Dry Shampoo with Nettle
Shampo e thatë e patentuar nga Klorane thith vajin e tepërt nga flokët, pastron kokën për 25 sekonda dhe rregullon prodhimin e vajit deri në 48 orë.
Pastron flokët për vetëm 25 sekonda.
U jep volum flokëve.
Shmang larjen e shpeshtë të flokëve.
Nuk lë shenja të bardha në flokë.
I përshtatshëm për aplikim të përditshëm.
Hipoalergjik.
Vegan.
Testuar klinikisht.


Veçori të produktit:
Ekstrakt Hithre: redukton prodhimin e tepërt të yndyrës në flokë.
Niseshte misri: ka veti të fuqishme pastruese.
Silica: redukton yndyrën e tepërt, papastërtitë dhe aromën e keqe nga flokët.


Përdorimi:
Tundeni produktin para aplikimit. Spërkateni produktin në flokë kryesisht në rrënjët e flokëve. Lëreni të veprojë për rreth 2 minuta dhe më pas përhapeni në flokë me duar ose me anë të një krëhëri. Pa shpëlarje.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products