Dry Shampoo with Oat Milk

Detaje mbi produktin Klorane – Dry Shampoo with Oat Milk Shampo e thatë nga Klorane me përbërës...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 800 ALL
Lek 800 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dry Shampoo with Oat Milk

Vendor: KLORANE

Dry Shampoo with Oat Milk

Lek 800

Vendor: KLORANE

Dry Shampoo with Oat Milk

Lek 800

Detaje mbi produktin
Klorane – Dry Shampoo with Oat Milk
Shampo e thatë nga Klorane me përbërës me bazë bimore, eliminon vajin, papastërtitë dhe aromën e keqe nga flokët.
Pastron flokët në vetëm pak minuta.
Eleminon yndyrën, papastërtitë dhe aromën e keqe nga flokët tuaja.
U shton volum flokëve.
Nuk lë shenja të bardha në flokë.
Hipoalergjik.
Vegan.
Testuar klinikisht.
Ky produkt është testuar klinikisht tek flokët e 67 femrave. Pas përdorimit të këtij produkti në vetëm 5 ditë, 92% prej tyre thanë se flokët e tyre ishin të pastra në vetëm 5 minuta ndërsa 94% prej tyre thanë se flokët e tyre kishin më shumë volum.
Veçori të produktit
Qumësht tërshëre organik: qetëson dhe freskon skalpin e kokës.
Niseshte misri: ka veti të fuqishme pastruese.
Silica: redukton yndyrën e tepërt, papastërtitë dhe aromën e keqe nga flokët.

Përdorimi
Tundeni produktin para aplikimit. Spërkateni produktin në flokë kryesisht në rrënjët e flokëve. Lëreni të veproj përreth 2 minuta dhe më ps përhapeni në flokë me duar ose me anë të një krëhëri. Pa shpëlarje.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products