Ducray Nutricerat Nutrition Mask

Detaje mbi produktinDucray - Nutricerat Nutrition MaskDucray Nutricerat Intense Nutrition Mask është një maskë thellësisht riparuese e...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,400 ALL
Lek 2,400 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Ducray Nutricerat Nutrition Mask

Vendor: DUCRAY

Ducray Nutricerat Nutrition Mask

Lek 2,400

Vendor: DUCRAY

Ducray Nutricerat Nutrition Mask

Lek 2,400

Detaje mbi produktinDucray - Nutricerat Nutrition MaskDucray Nutricerat Intense Nutrition Mask është një maskë thellësisht riparuese e përshtatshme për llojet e flokëve të thatë dhe shumë të thatë. Me teksturën e saj kremoze dhe aromën delikate të verës, kjo maskë përdor vetitë hidratuese të gjalpit illipe, një përbërës i lashtë që mbron flokët nga agresionet e jashtme. Flokët, pavarësisht sa të thatë apo të dëmtuar, ushqehen nga rrënjët deri në majat, duke u bërë 86% më të butë dhe 79% më të lëmuar, sipas vullnetarëve të provës klinike pas 1 muaji përdorimi.Veçori të produktit:-Mosha: 10+-Për flokë të thatë dhe shumë të thatë-Shkrifton flokët pa i rënduar-Siguron ushqim dhe lagështi të qëndrueshme, riparon dëmtimet e mëparshme-Gjalpi Illipe është një hidratues afatgjatë që mbron fijet delikate të flokëve nga agresionet e jashtme-Klorur behentrimonium, një agjent kondicioner me bazë bimore, zbërthehet, lufton statikën, zbut dhe ndihmon në forcimin e flokëve.Përdorimi:Aplikoni maskën Ducray Nutricerat Intense Nutrition në flokë të lagur pas shampos. Lëreni për 5 minuta, më pas shpëlajeni mirë. Përdoreni një ose dy herë në javë për rezultate më të mira.Përbërësit:WATER (AQUA), ETHYLHEXYL PALMITATE, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, SHOREA ROBUSTA SEED BUTTER, BENZOIC ACID, C12-16 ALCOHOLS, CARAMEL, CETEARETH-33,FRAGRANCE (PARFUM), GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROGENATED LECITHIN, ISOPROPYL ALCOHOL, LINALOOL, PALMITIC ACID, SALICYLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SQUALANE, YELLOW 5 (CI 19140), YELLOW 6 (CI 15985)

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products