Duo Lumilogie + Sunissime BB Cream SPF 50+

Set me RITUALIN ANTI-NJOLLA Lierac Lumilogie 30mL Trajtimi intensiv dite dhe nate 24h / 24 i cili...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,590
Lek 6,590
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,590
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Duo Lumilogie + Sunissime BB Cream SPF 50+

Vendor: LIERAC

Duo Lumilogie + Sunissime BB Cream SPF 50+

Lek 6,590

Vendor: LIERAC

Duo Lumilogie + Sunissime BB Cream SPF 50+

Lek 6,590

Set me RITUALIN ANTI-NJOLLA

Lierac Lumilogie 30mL

Trajtimi intensiv
dite dhe nate 24h / 24 i cili vepron në 3 lloje njollash. I frymëzuar nga
kombinimi i dy teknikave estetike Led dhe Peeling, Lumilogie ofron një zgjidhje
specifike për korrigjimin e njollave, në fazat e ndryshme të zhvillimit të
tyre. Një përqendrim dyshe i përbërë nga 2 formula të reja, një për ditën dhe tjetra për natën. Në zemrën e 2 formulave, një treshe e substancave funksionale që veprojnë në 3 lloje njollash.

Formula e ditës ka një veprim parandalues ​​anti-oksidues dhe ndriçues.

Formula e natës në trajtë xhel-balsam ka veprim specifik peeling me një efekt zbutës të menjëhershëm.

Produkti ka efikasitet të provuar pas 7 ditësh dhe një korrigjim të dukshëm në 3 llojet e njollave pas 28 ditësh.

Substancat funksionale nga më të mirat e shkencës dhe natyrës

Formula bazë përmban:

- Hexyl R: Ngadalëson prodhimin e melaninës, pigmenti përgjegjës për ngjyrosjen e lëkurës.

- Ekstrakt i zambakut të detit: Zvogëlon prodhimin e melaninës dhe bllokon transferimin e tij në sipërfaqen e lëkurës

- Ekstrakt delli: Ristrukturon nyjen dermo-epidermale për të luftuar kundër përhapjes së melaninës në thellësi.

Formula specifike
e ditës me efekt parandalues:

- Përqendrimi i 2
vitaminave (E dhe B3): Antioksidantë dhe zbardhues

 

Formula specifike
e natës me veprim peeling:

- Përqendrimi i 7
acideve hidroksi (glikolik, salicilik, laktik, piruvik i luleve të bardha,
citric, malik dhe tartrik): Promovon rinovimin e qelizave për të eleminuar
melaninën në sipërfaqe.

 

 
Krem Lierac Sunissime BB Global Mbrojtës kundër moshës SPF50 + Dore ' 30mL

 

BB Krem mbrojtës kundër diellit dhe kundër plakjes. Mbrojtje shumë e lartë ndaj diellit.
SPF50 +. Mbrojtja globale kundër plakjes dhe ndaj diellit në një hap për një
efekt të menjëhershëm të "lëkurës së përsosur".

 

Falë kompleksit GLOBAL PROTECT & ENERGY, kjo krem ​​bb ofron një sistem mbrojtës me spektër
ultra të gjerë (anti-UVA / UVB, dritë anti-e dukshme, anti-infra të kuqe); në
formulë ekziston edhe PRO TAURINA, e cila energjizon lëkurën. Acidi hialuronik
hidraton lëkurën, duke lehtësuar thatësinë që vjen nga ekspozimi i diellit,
ndërsa një peptid aktivizues për ngjyrë, aktivizon prodhimin e melaninës dhe ndihmon në marrjen e një pamje të ndritshme dhe të njëtrajtshme.

 

Një aromë e shijshme e përzier me ujë të bergamotit, jasemini dhe kokosit, e pasuruar me
një vello të lehtë me pigmente të arta, të cilat japin një efekt ndriçues dhe
uniformues, duke iu përshtatur të gjitha llojeve të pamjeve. Papërsosmëritë
zvogëlohen dhe pamja është më uniforme, me një efekt MAT si saten.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products