Echinacea

Detaje mbi prodsuktin Natures Aid – Echinacea Echinacea është një lule e egër e Amerikës së Veriut...
Brandi: NATURES AID
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,040
Lek 1,040
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,040
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Echinacea

Vendor: NATURES AID

Echinacea

Lek 1,040

Vendor: NATURES AID

Echinacea

Lek 1,040

Detaje mbi prodsuktin
Natures Aid – Echinacea
Echinacea është një lule e egër e Amerikës së Veriut e quajtur shpesh lulelakër vjollcë për shkak të formës dhe ngjyrës së saj dalluese. Për Amerikanët vendas Echinacea ishte një bimë e shenjtë me një sërë përfitimesh shëndetësore. Sot përdorimi kryesor i Echinacea përdoret për të ndihmuar në lehtësimin e simptomave të ftohjes së zakonshme dhe infeksioneve të tipit të gripit.

Echinacea nga Natures Aid është një mjekim tradicional bimor i përdorur për të ndihmuar në lehtësimin e simptomave të ftohjes së zakonshme dhe infeksioneve të gripit. Ky përdorim bazohet vetëm në përdorimin tradicional. Ju mund të filloni të merrni Echinacea në shenjat e para të një ftohjeje të zakonshme.

Çdo tabletë përmban 70mg ekstrakt të thatë nga rrënja Echinacea Purpurea e cila është ekuivalente me 460-530mg rrënjë Echinacea purpurea (L) Moench.
I përshtatshëm edhe për veganët.
Ashtu si të gjitha ilaçet, Echinacea mund të shkaktojë efekte anësore për disa përdorues. Efektet anësore të mundshme mund të përfshijnë reaksione alergjike të tilla si ënjtje, urtikaria ose skuqje.
Echinacea mund të shkaktojë reaksione alergjike në pacientët që kanë një tendencë ndaj reaksioneve alergjike.
Echinacea është i përshtatshëm për këdo mbi moshën 12 vjeç.
Përdorimi
Për përdorim oral. Të rriturit, të moshuarit dhe fëmijët mbi 12 vjeç marrin 1 tabletë 3 herë në ditë. Filloni në shenjat e para të një ftohjeje të zakonshme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products