Energizing Shampoo With Biotinax

Shampo energjizuese dhe forcuese për flokë të hollë dhe të brishtë. Parandalon procesin e dobësimit të flokëve...
Brandi: ESI
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,020 ALL
Lek 1,020 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,020
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Energizing Shampoo With Biotinax

Vendor: ESI

Energizing Shampoo With Biotinax

Lek 1,020

Vendor: ESI

Energizing Shampoo With Biotinax

Lek 1,020

Shampo energjizuese dhe forcuese për flokë të hollë dhe të brishtë.
Parandalon procesin e dobësimit të flokëve dhe si rrjedhojë edhe rënien e tyre. Rigenforte është shampo që ushqen dhe riforcon flokët. Në përbërjen e kësaj shampoje janë një sërë tensioaktivesh mjaft efektive dhe në të njëjtën kohë delikate. I pastron flokët në thellësi pa i dëmtuar prandaj kjo shampo mund të përdoret dhe në përditshmëri.
Pa ngjyrues. Pa paraben. Sls dhe sles.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products