Enzycal 1450 Ppm Toothpaste

Detaje mbi produktin Curaprox –Enzycal 1450 Ppm Toothpaste Curaprox Enzycal përdor një sistem enzimatik (laktoperoksidazën) i cili...
Brandi: Curaprox
Gjendja: Ka gjendje
Lek 910
Lek 910
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 910
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Enzycal 1450 Ppm Toothpaste

Vendor: Curaprox

Enzycal 1450 Ppm Toothpaste

Lek 910

Vendor: Curaprox

Enzycal 1450 Ppm Toothpaste

Lek 910

Detaje mbi produktin
Curaprox –Enzycal 1450 Ppm Toothpaste
Curaprox Enzycal përdor një sistem enzimatik (laktoperoksidazën) i cili përforcon mekanizmin antibakterial dhe mbrojtjen e gojës.
Përmban Aminoglukosidaza e cila nuk lejon formimin e pllakës bakteriale dhe transformon poliglukanet
në glukozë.
Glukoseoksidaza lufton ngarkesën bakteriale transformon glukozën në glukonat + H2O2.
Laktoperoksidaza H2O2 vepron me hypothiocyonate duke krijuar një substancë antibakteriale që
gjëndet në pështymë.
Bllokon rritjen bakteriale dhe vendos në ekuilibër florën normale të gojës.

-1450 ppm natriumi fluor
-Mbi 6 vjeç.
-Kundër pllakës bakteriale, anti karies.
-Pa shpërlarje.
-RDA 60.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products