Essential Micropeeling Mask

Detaje mbi produktin Korff – Essential Micropeeling Mask Essential Micropeeling Mask është maskë mikro-eksfoliuese për fytyrën me...
Brandi: KORFF
Gjendja: Mungesë
Lek 3,500
Lek 3,500
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Essential Micropeeling Mask

Vendor: KORFF

Essential Micropeeling Mask

Lek 3,500

Vendor: KORFF

Essential Micropeeling Mask

Lek 3,500

Detaje mbi produktin
Korff – Essential Micropeeling Mask
Essential Micropeeling Mask është maskë mikro-eksfoliuese për fytyrën me efekt gradual që stimulon rigjenerimin e lëkurës duke e bërë atë më të lëmuar dhe të barabartë. Redukton papërsosmëritë e lëkurës,uniformizon tonin e lëkurës si dhe i jep lëkurës shkëlqimin e duhur.
E pasur me Acid Mandelik dhe Vitamin PP, mund të përdoret gjatë çdo stine të vitit, mëngjes dhe mbrëmje. Për të gjitha llojet e lëkurës.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

Përdorimi
Aplikojeni në lëkurën e pastruar dhe të thatë, lëreni të veproj përreth 15 minuta dhe më pas hiqni mbetjet me peshqir ose shpëlajeni me ujë. Përdoreni maskën dy herë në javë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products