Essential Nourishing and Hydrating Mask

Detaje mbi produktin Korff – Essential Nourishing and Hydrating Mask Essential Nourishing and Hydrating Mask është maskë...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,500 ALL
Lek 3,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Essential Nourishing and Hydrating Mask

Vendor: KORFF

Essential Nourishing and Hydrating Mask

Lek 3,500

Vendor: KORFF

Essential Nourishing and Hydrating Mask

Lek 3,500

Detaje mbi produktin
Korff – Essential Nourishing and Hydrating Mask
Essential Nourishing and Hydrating Mask është maskë hidratuese për fytyrën me një cilësi të butë dhe të pasur, ideale për hidratimin dhe rigjenerimin e lëkurës.
Kjo maskë nga Korff i kthen lëkurës shkëlqimin e humbur si dhe qetëson skuqjen e lëkurës në mënyrë të përsosur. Është e pasuruar me Centella asiatica dhe Vitamin PP.
Për lëkurë të thatëdhe të ndjeshme.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

Përdorimi
Aplikojeni maskën në lëkurën e pastruar dhe të thatë, lëreni të veproj për 15 minuta dhe më pas hiqni mbetjet me peshqir ose shpëlajeni me ujë. Përdoreni maskën dy herë në javë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products