Even Tone Brightening Day Cream SPF 15

Even Tone Brightening Day Cream është një krem dite me faktor mbrojtës Spf 15, i cili hidraton...
Brandi: DERMA E
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,910 ALL
Lek 4,910 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,910
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Even Tone Brightening Day Cream SPF 15

Vendor: DERMA E

Even Tone Brightening Day Cream SPF 15

Lek 4,910

Vendor: DERMA E

Even Tone Brightening Day Cream SPF 15

Lek 4,910

Even Tone Brightening Day Cream është një krem dite me faktor mbrojtës Spf 15, i cili hidraton dhe mbron lëkurën. Ky krem minimizon shenjat e plakjes dhe hiperpigmentimin e lëkurës. Përmban ekstraktet e zambakut Madona, boronica dhe jamball të cilët ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe prodhimin e tepërt të melaninës. Vitamina C, çaji jeshil dhe ekstraktet e ullirit nxisin prodhimin e kolagjenit, zbehin linjat e holla dhe neutralizojnë radikalet e lira për një lëkurë më të re dhe me ndriçuese.
Pa paraben. 100% vegan. Pa gluten.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products