Evens Skin Tone Cream CC

Detaje mbi produktin Pharmaceris – Evens Skin Tone Cream CC Formulim në formën e një kremi CC...
Brandi: Pharmaceris
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,290
Lek 3,290
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,290
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Evens Skin Tone Cream CC

Vendor: Pharmaceris

Evens Skin Tone Cream CC

Lek 3,290

Vendor: Pharmaceris

Evens Skin Tone Cream CC

Lek 3,290

Detaje mbi produktin
Pharmaceris – Evens Skin Tone Cream CC
Formulim në formën e një kremi CC të lehtë, tonifikues, me përdorimin e përbërësve novatorë:
• Tioprolina me ekstrakt të gjembaçit - forcon enët e gjakut, parandalon skuqjen dhe eritemën (të përhershme, emocionale, paroksizmale) dhe zvogëlon dukshmërinë e tyre;
• Hialuronat natriumi - hidraton dhe rigjeneron lëkurën, duke siguruar rehati dhe pamjen e saj rrezatuese gjatë gjithë ditës.
• Filtra fotostabile UVA dhe UVB SPF 30 - ofrojnë mbrojtje të lartë nga dielli, mbrojnë lëkurën nga mbi-reaktiviteti ndaj rrezeve të diellit,
• Pigment mineral jeshil - korrigjon në mënyrë efektive skuqjen dhe zvogëlon dukshmërinë e enëve të gjakut, në mënyrë efektive barazon tonin e lëkurës.
SI TË PËRDORET
• Përgatitni lëkurën për aplikim kremi duke e pastruar.
• Më pas shpërndajeni kremin në lëkurën e fytyrës dhe qafës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products