Exclusive Regenerating Wrinkle Filler Night Cream

Detaje mbi produktinLIERAC - Exclusive Regenerating Wrinkle Filler Night CreamKrem rigjenerues nate për rrudhat e thella. I përqendruar...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 9,450
Lek 9,450
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 9,450
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Exclusive Regenerating Wrinkle Filler Night Cream

Vendor: LIERAC

Exclusive Regenerating Wrinkle Filler Night Cream

Lek 9,450

Vendor: LIERAC

Exclusive Regenerating Wrinkle Filler Night Cream

Lek 9,450

Detaje mbi produktinLIERAC - Exclusive Regenerating Wrinkle Filler Night CreamKrem rigjenerues nate për rrudhat e thella. I përqendruar në 5% në Kompleksin B-Relaxor dhe acidin e pastër hialuronik, ky krem prej kadifeje është pasuruar me agjentë relaksues për një veprim rigjenerues gjatë natës dhe veçori relaksuese të dukshme pas zgjimit. Zbut linjat e shprehjes, mbush rrudhat e thella dhe relakson tiparet.PërdorimiNë mbrëmje, aplikojeni me bollëk në fytyrë dhe qafë, më pas përhapeni nga qendra e fytyrës jashtë. Për efikasitet të shtuar, kombinoni atë me serumin.PërbërësitB-Relaxor Complex concentrated at 5%Pure hyaluronic acid solution dosed at 5%cyclotella extractmagnesium.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products