Exclusive Ultra Wrinkle Filler Day Cream

Detaje mbi produktin Lierac- Lierac Exclusive Ultra Wrinkle Filler Day Cream Lëkura e fytyrës pëson me kalimin e...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 9,450
Lek 9,450
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 9,450
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Exclusive Ultra Wrinkle Filler Day Cream

Vendor: LIERAC

Exclusive Ultra Wrinkle Filler Day Cream

Lek 9,450

Vendor: LIERAC

Exclusive Ultra Wrinkle Filler Day Cream

Lek 9,450

Detaje mbi produktin

Lierac- Lierac Exclusive Ultra Wrinkle Filler Day Cream

Lëkura e fytyrës pëson me kalimin e moshës një humbje të qëndrueshmërisë për shkak të uljes së sintezës së substancave përgjegjëse për mirëmbajtjen e lëkurës dhe në veçanti Acidit Hylauronic. Trajtimi ekskluziv i Lierac Ultra Day Wrinkle Filling ofron një veprim të vërtetë mbushës të rrudhave për një fytyrë dukshëm më të re.

I rehatshëm, ky trajtim kremoz është i pasuruar me agjentë hidratues dhe mbrojtës për të siguruar hidratim afatgjatë dhe lëkurë të mbrojtur në mënyrë perfekte nga agresionet që vuani çdo ditë.Veçori të produktit

-siguron veprim mbushës të rrudhave-i rehatshëm, kremoz - i pasuruar me agjentë hidratues e mbrojtës-siguron hidratim afatgjatë-lëkura mbrohet nga agresionet e përditshme

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes pas serumit aktiv ose vetëm në lëkurë të pastruar në mënyrë perfekte.

Përbërësit

B-Relaxor Complex® 5%, pure hyaluronic acid solution 5%, protective agents (lactococcus lactis + vitamin E), emollient agents (shea butter + squalane)

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products