Extra Doux Dermo Protective Shampoo

Detaje mbi produktin DUCRAY - Extra Doux Dermo Protective ShampooShampo Dermo-Protective Ducray Extra-Doux është një shampo e cila...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,100 ALL
Lek 2,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Extra Doux Dermo Protective Shampoo

Vendor: DUCRAY

Extra Doux Dermo Protective Shampoo

Lek 2,100

Vendor: DUCRAY

Extra Doux Dermo Protective Shampoo

Lek 2,100

Detaje mbi produktin
DUCRAY - Extra Doux Dermo Protective ShampooShampo Dermo-Protective Ducray Extra-Doux është një shampo e cila mbron lëkurën e formuluar veçanërisht për t'u kujdesur për flokët e të gjithë familjes. Tepër e butë, formula nuk i djeg sytë, duke e bërë atë ideale për të larë flokët e fëmijëve të vegjël. Flokët pastrohen dhe kthehen në forcën, bukurinë dhe shkëlqimin e tyre natyral, ndërsa skalpi i kokës qetësohet dhe mbrohet në mënyrë të përkryer. Formula është gjithashtu e biodegradueshme, për të minimizuar ndikimin mjedisor të larjes së përditshme.Veçoritë e produktit-Mosha: 3+-Lloji i flokëve: të gjitha llojet e flokëve-Pastron butësisht flokët, zbërthehen flokët pa i rënduar, nuk djeg sytë, formulë e biodegradueshme-Formuluar pa: parabene, silikon-Vitamina E, e njohur për vetitë e saj antioksidante, riparon folikulat e dëmtuara të flokëve, nxit zhvillimin e flokëve dhe vepron si hidratues i thellë për flokët, duke parandaluar thyerjen-Inulina është një hidratant, i njohur për aftësinë e tij për të tërhequr ujin nga mjedisi dhe për ta lidhur atë me flokët, duke ndihmuar në mbajtjen e tyre të hidratuar.PërdorimiAplikoni shampon Ducray Extra-Doux Dermo-Protective në flokë të lagur. Shumoni, më pas shpëlajeni. Aplikojeni sërish dhe lëreni për disa minuta. Shpëlajeni tërësisht. Mund të përdoret sa herë që dëshironi.PërbërësitWATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, INULIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCERYL OLEATE, GREEN 3 (CI 42053), HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, YELLOW 5 (CI 19140).

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products