Bioactive Hair Treatment Anti-Loss Ampoules

Detaje mbi produktin Farmagan - Bioactive Hair Treatment Anti-Loss Ampoules falë përmbajtjes së vitaminave dhe vajrave bimore,...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,600 ALL
Lek 5,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 10 x 7.5 ML
Subtotal: Lek 5,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bioactive Hair Treatment Anti-Loss Ampoules

Vendor: Farmagan

Bioactive Hair Treatment Anti-Loss Ampoules

Lek 5,600

Vendor: Farmagan

Bioactive Hair Treatment Anti-Loss Ampoules

Lek 5,600
Size: 10 x 7.5 ML

Detaje mbi produktin
Farmagan - Bioactive Hair Treatment Anti-Loss Ampoules falë përmbajtjes së vitaminave dhe vajrave bimore, rregullon ciklin fiziologjik, forcon flokët dhe parandalon rënien e flokëve. Trajtimi me ampulë ushqen në mënyrë perfekte flokët, duke i rikthyer vitalitetin dhe pamjen e shëndetshme. Ka veti pastruese dhe anti-inflamatore. Mbështet rigjenerimin dhe metabolizmin e lëkurës, gjë që ndikon dukshëm në gjendjen e tyre. Flokët bëhen dukshëm më të trashë, më të fortë, më fleksibël dhe të ushqyer.
Aplikimi :
Aplikojeni ampulën në lëkurën e kokës dhe masazhojeni butësisht në flokë. Mos e shpëlani.
Frekuenca e përdorimit : përdorni 3 ampula në javë për 8 javë. Përsëriteni trajtimin të paktën dy herë në vit në pranverë dhe vjeshtë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products