Farmagan - Bioactive Hair Treatment D-Control Essence Anti Dandruff Essential Oil

Detaje mbi produktin Locion higjeno-kozmetik bazuar në Ekstraktin e Thuprës me vitamin B6 dhe PP. Vaji esencial...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,556 ALL
Lek 3,556 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,556
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Farmagan - Bioactive Hair Treatment D-Control Essence Anti Dandruff Essential Oil

Vendor: Farmagan

Farmagan - Bioactive Hair Treatment D-Control Essence Anti Dandruff Essential Oil

Lek 3,556

Vendor: Farmagan

Farmagan - Bioactive Hair Treatment D-Control Essence Anti Dandruff Essential Oil

Lek 3,556

Detaje mbi produktin
Locion higjeno-kozmetik bazuar në Ekstraktin e Thuprës me vitamin B6 dhe PP. Vaji esencial është specifik për skalpin dhe i nënshtrohet trajtimit të zbokthit të yndyrshëm dhe të thatë. Ai mbron skalpin e kokës, duke përmirësuar gjendjen e tij të përgjithshme, ndihmon në zvogëlimin e deskuamimit, kundërvepron rishfaqjen e zbokthit dhe sekretimin e sebumit. Kështu rikthen shkëlqimin dhe butësinë e flokëve. Produkti është gjithashtu i pasuruar me Piroctone Olamine, Carboxymethylcysteine, Zink, Vitamina B6 dhe PP dhe Sage Extract.
Pa SLES – SLS.
Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Palladium dhe Mërkur.
Pa ngjyrues.
Aplikimi :
Aplikoni vajin në flokë të pastër dhe të lagur. Masazhojeni vajin në gjatësinë e flokut deri në maja dhe më pas mund të stiloni flokët si zakonisht. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products