Farmagan - Bioactive Hair Treatment Sensitive Essence Soothing Essential Oil

Detaje mbi produktin Vaji esencial nga linja Sensitive, ne kombinim me kanellen, redukton irritimin dhe shqetesimin ne...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,556 ALL
Lek 3,556 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,556
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Farmagan - Bioactive Hair Treatment Sensitive Essence Soothing Essential Oil

Vendor: Farmagan

Farmagan - Bioactive Hair Treatment Sensitive Essence Soothing Essential Oil

Lek 3,556

Vendor: Farmagan

Farmagan - Bioactive Hair Treatment Sensitive Essence Soothing Essential Oil

Lek 3,556

Detaje mbi produktin
Vaji esencial nga linja Sensitive, ne kombinim me kanellen, redukton irritimin dhe shqetesimin ne skalpin e flokeve. Vetiveri aromatik në kombinim me vajin e bergamotit, me veti antiseptike dhe baktericid përshpejtojnë shërimin e epidermës së dëmtuar. Ata kanë një efekt ushqyes dhe rigjenerues. Kanella, nga ana tjetër, stimulon enët e gjakut, forcon flokët dhe parandalon rënien e flokëve. Falë kombinimit të këtyre përbërësve, vaji siguron hidratim të mjaftueshëm dhe redukton problemin e kruajtjes së kokës. Trajtimi sjell lehtësim dhe siguron rigjenerim.
Aplikimi :
Aplikoni 15-20 pika në lëkurën e kokës dhe masazhojeni butësisht me majat e gishtave me lëvizje rrethore për të stimuluar qarkullimin e gjakut dhe depërtimin më të mirë të substancave aktive. Është mirë të përsërisni trajtimin çdo dy ditë derisa të ndiheni më mirë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products