Farmagan - Bioactive Styling Texturizing Hair Spray

Detaje mbi produktin E krijuar posaçërisht për të dhënë një efekt të menjëhershëm në flokë me teksturë...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,660 ALL
Lek 2,660 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,660
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Farmagan - Bioactive Styling Texturizing Hair Spray

Vendor: Farmagan

Farmagan - Bioactive Styling Texturizing Hair Spray

Lek 2,660

Vendor: Farmagan

Farmagan - Bioactive Styling Texturizing Hair Spray

Lek 2,660

Detaje mbi produktin
E krijuar posaçërisht për të dhënë një efekt të menjëhershëm në flokë me teksturë voluminoze. Nuk rëndon dhe nuk ngjit. Efekti përfundimtar do të jetë mjaft i natyrshëm. Komponenti kryesor i llakut është një përbërës që përmban një polimer të një natyre sintetike, i cili është përgjegjës për fiksimin dhe stilimin e flokëve. Produkti është i pasur edhe me niseshte orizi, me veti të njohura teksturuese dhe qetësuese.
Aplikimi :
Tundeni mirë. Spërkateni në flokë të thatë në një distancë prej 25 cm. Spërkateni ë rrënjë dhe gjatësi, duke ngritur dhe ulur fijet për aplikim më të barabartë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products