Farmagan - Bulboshap Conditioner Moisturizing Dry and Frizzy Hair

Detaje mbi produktin Balsam për një trajtim të veçantë hidratues, ideal për të gjitha llojet e flokëve....
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,484 ALL
Lek 1,484 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,484
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Farmagan - Bulboshap Conditioner Moisturizing Dry and Frizzy Hair

Vendor: Farmagan

Farmagan - Bulboshap Conditioner Moisturizing Dry and Frizzy Hair

Lek 1,484

Vendor: Farmagan

Farmagan - Bulboshap Conditioner Moisturizing Dry and Frizzy Hair

Lek 1,484

Detaje mbi produktin
Balsam për një trajtim të veçantë hidratues, ideal për të gjitha llojet e flokëve. Formula speciale siguron depërtim të thellë të produktit në strukturën e flokëve, rikthen ekuilibrin natyral të hidratimit dhe rrit shkëlqimin e flokëve.
Aplikimi :
Aplikoni balsam në flokë pas larjes me shampo. Lëreni të veprojë për 3-8 minuta. Shtoni pak ujë, masazhojeni për disa minuta, shpëlajeni mirë. Për një efekt më intensiv, aplikoni balsam në flokët tuaj, më pas vendosni një kapuc izolues ose ndonjë produkt tjetër që rrit nxehtësinë. Lëreni për 10 minuta, shtoni pak ujë, masazhoni, lëreni për disa minuta, shpëlajeni mirë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products