Farmagan - Point Barber Beard Grooming Oil

Detaje mbi produktin I formuluar me një përzgjedhje të selektuar të vajrave natyral, ky produkt zbut mjekrën...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Mungesë
Lek 1,680
Lek 1,680
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,680
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Farmagan - Point Barber Beard Grooming Oil

Vendor: Farmagan

Farmagan - Point Barber Beard Grooming Oil

Lek 1,680

Vendor: Farmagan

Farmagan - Point Barber Beard Grooming Oil

Lek 1,680

Detaje mbi produktin
I formuluar me një përzgjedhje të selektuar të vajrave natyral, ky produkt zbut mjekrën dhe mbron strukturën e keratinës së saj. Prania e vitaminës E me veprim emolient dhe antioksidues, kontriboun në mbrojtjen e strukturës, duke respektuar balancën natyrale të saj.

Aplikimi :
Aplikoni disa pika të këtij vaji të pasur dhe e masazhoni butësisht në zonën e mjekrës, për ta bërë më të lehtë për tu krehur e stiluar.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products