Farmagan - Point Hair Hyper Wax

Detaje mbi produktin Dylli siguron një efekt hidratimi të vërtetë, i trash flokët dhe krijon një stilim...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,240 ALL
Lek 2,240 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,240
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Farmagan - Point Hair Hyper Wax

Vendor: Farmagan

Farmagan - Point Hair Hyper Wax

Lek 2,240

Vendor: Farmagan

Farmagan - Point Hair Hyper Wax

Lek 2,240

Detaje mbi produktin
Dylli siguron një efekt hidratimi të vërtetë, i trash flokët dhe krijon një stilim më të gjatë dhe më të qëndrueshëm. I pasur me ekstrakt çaji të kuq për t'i dhënë energji flokëve.

Aplikimi :
Shpërndani sasinë e nevojshme të produktit midis pëllëmbëve. Aplikojeni në flokë të pastër të thatë, duke krijuar stilin e dëshiruar. Përdorni një krehër nëse është e nevojshme.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products