Farmagan - Point Hair Tonic

Detaje mbi produktin Krem modelues për flokë që elektrizohen, eleminon elektrizimin, ushqen, i jep elasticitet dhe energji...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,960 ALL
Lek 1,960 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 200 ML
Subtotal: Lek 1,960
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Farmagan - Point Hair Tonic

Vendor: Farmagan

Farmagan - Point Hair Tonic

Lek 1,960

Vendor: Farmagan

Farmagan - Point Hair Tonic

Lek 1,960
Size: 200 ML

Detaje mbi produktin
Krem modelues për flokë që elektrizohen, eleminon elektrizimin, ushqen, i jep elasticitet dhe energji flokëve falë proteinës së Grurit.
Me efekt shkëlqyes dhe ndjesi të mëndafshtë.
Aplikimi :
Aplikoni kremin në flokë të lagur ose të thatë për t’i stiluar siç ju dëshironi.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products