Ferrodue

Ferrodue është një produkt ushqyes me hekur. Jepet me pika në rast të rritjes së nevojave ditore...
Brandi: BUONA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0
Lek 0
Mbylle porosinë vetëm 2 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Ferrodue

Vendor: BUONA

Ferrodue

Lek 0

Vendor: BUONA

Ferrodue

Lek 0

Ferrodue është një produkt ushqyes me hekur. Jepet me pika në rast të rritjes së nevojave ditore ose në rast të reduktimit të marrjes me dietë të hekurit.
Hekuri kontribuon në zhvillimin normal konjiktiv të fëmijët. Luan rol thelbësor në formimin normal të eritrociteve dhe të hemoglobinës. Gjithashtu kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe në mirëfunksionimin e sistemit imunitar. Ferrodue është me hekur te diglucozuar,
I fituar me anë të një teknologjie të avancuar, që siguron një tolerancë maksimale në nivelin gastrointestinal dhe një biodisponibilitet të rritur.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products